ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך – לוקחים את העתיד שלנו לידיים

כל המידע הרלוונטי על השירות ולמה אסור לנו לוותר עליו

ייפוי כוח מתמשך, הוא יכולת הבחירה שלנו בלקיחת אחריות על העתיד שלנו ושל היקרים לנו. חתימה על ייפוי כוח מתמשך, מאפשרת לנו, כאנשים בגירים, לקבוע מי יטפל בכל עניינינו בעתיד, כאשר לא נהיה כשקים לקבל החלטות ח”ח.

ייפוי כוח מתמשך, הוא בעצם מינוי אפוטרופוס עתידי, שאתם בוחרים, שיכנס לפעולה וידאג לצרכים שלכם ולאיכות החיים שלכם ביום שלא תהיו כשירים יותר לדאוג לכך בעצמכם. בחירה בחתימה על מסמך זה, מאפשרת לכם לקחת אחריות על החיים שלכם ולמנוע מחלוקות ומריבות עתידיות בתוך המשפחה שנוגעות אליכם.

נכון שכולנו מעדיפים שלא לחשוב על תקופות בהן חלילה לא יהיה ביכולתנו להבחין מה טוב בשבילנו, או שחלילה לא נוכל להביע את דעתנו לעת זקנה או בגין מחלה, ביכולתנו היום כשאנו בריאים וצלולים לקבוע מי ינהל את ההחלטות המהותיות שלנו בערוב ימינו. כדאי ומומלץ לקבל את ההחלטה מראש ולקחת אחריות על הטיפול בנו. את ההחלטה ומתן תוקף חוקי ומשמעותי להחלטה זו, נוכל לבצע באמצעות חתימה על ייפוי כוח מתמשך. הפעולה הזו איננה דורשת אישור של בית משפט. את המסמך עורכים בפני עורך דין מוסמך שעבר הכשרה מתאימה לנושא ספציפי זה.

עורך דין ארתור גורביץ’ לשירותכם

עורך הדין ארתור גורביץ’, בעל תעודה והסמכה מיוחדת להכנת והחתמת מסמך ייפוי כוח מתמשך. הוא יוכל להציע לכם את מגוון אפשרויות הבחירה בתחומי החיים בהם מיופה הכוח יוכל לקבל החלטות עבורכם וכן לייעץ ולספק לכם מידע, על כל ההשלכות הנלוות והיתרונות בקביעת ייפוי כוח מתמשך.

ייפוי כוח מתמשך
לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר בטופס הצור קשר.

צור קשר