אודות עו”ד ארתור גורביץ

אחדים מתחומי עריכת הדין המבוקשים ביותר הם תחום המשפחה והתחום האזרחי, עורכי דין הפועלים בתחומים אלו זוכים לעבודה רבה הכוללת טיפול בדמי מזונות, צווי הגנה, אפוטרופסות, הסכמי ממון, טיפול בצוואות ועיזבונות, הכנת חוזים וניהול תיקים.

הביקוש הרב דורש מעורכי הדין הפועלים בתחומים אלו להיות מומחים בתחומם ולהכיר כל מקרה או תקדים בתחום.

אני עורך דין עצמאי הפועל במשרד עו”ד יוסי כהן ומתמחה בתחום המשפחה ובתחום האזרחי. אני בוגר של המכללה האקדמית למשפטים ופועל בתחום כבר למעלה מעשור.

פסקי הדין בהם הייתי מעורב הם:

  1. זכייה בתיק של אישה שקיבלה 25% מנכס של בעלה שנרכש טרם הנישואים.
  2. זכייה בתיק של גבר שקיבל לשלם מזונות זמניים עבור 3 ילדיו 800 ₪ לכ”א, ועד 1,000 ₪ מדור.
  3. זכייה בתיק של אישה מבוגרת מאוד שנתבעה ע”י בתה, עו”ד דין במקצועה, בתביעת נגישה לפי סעיף 60 לפקודת הנזיקין ע”ס 700,000 ₪, התביעה נדחתה והבת חויבה בהוצאות בסך 50,000 ₪.
  4. זכייה בתיק של אישה שתבעה את החתן שלה שישיב לה הלוואה שקיבלה ממנה ומבעלה המנוח. טענתו הייתה כי הכסף היה מתנה. על אף שבעלה נפטר, והחתן ניסה לנצל עובדה זו כשטען כי בעלה אמר לו שמדובר במתנה, הוכחתי כי מדובר בהלוואה, בית המשפט שוכנע כי אכן מדובר בהלוואה וחייב את החתן להחזיר את כל הכסף וגם חייב אותו בהוצאות.
  5. זכייה בתיק של אישה שתבעה את הגרוש שלה על נכסי קריירה. בית המשפט חייב את הבעל בתשלום של סכום קבוע למשך 17 שנה.
  6. הפיכת החלטה של בית המשפט למשפחה בערעור למחוזי בעניינה של אישה שקיבלה פסק דין לעניין משמורת קבועה, בית המשפט המחוזי קבע כי פסק הדין למשמורת קבועה יהפוך להחלטה, כלומר, המשמורת תישאר זמנית, ונמשיך לנהל את התיק לעניין המשמורת בבית המשפט למשפחה.
  7. ניהול תיקים רבים בתחום המשפחה, כולל דיונים בבתי המשפט.

במהלך חמשת השנים האחרונות תרמתי מזמני הפנוי כמתנדב לקהילה בשירות ייעוץ לאזרח בראשון לציון. בנוסף אני חבר דירקטור בחב’ גלובוס מקס בע”מ.

לתיאום פגישה ומידע נוסף התקשרו למספר 072-2657534.

לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר בטופס הצור קשר.

צור קשר